در طرح قرارگاه نوروزی سپاه ناحیه خلخال صورت گرفت؛

بازدید از منبع آب روستای ارسون خلخال+فیلم

طرح احداث منبع آب روستای ارسون در طرح قرارگاه نوروزی و به همت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در ایام تعطیلات نوروزی مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی سلام خلخال، لوله کشی آب شرب و احداث منبع آب روستای ارسون، در طرح قرارگاه نوروزی به همت قرارگاه امام حسن مجتبی(گروه جهادی شهید مهدی باکری)، با حضور فرمانده مقاومت بسیج سپاه ناحیه خلخال، مسئولین جهاد سازندگی سپاه ناحیه خلخال، شورای روستای ارسون و جمعی از جهادگران مورد بازدید قرار گرفت.

در جریان این بازدید فرمانده سپاه ناحیه خلخال به روند اجرایی این طرح پرداخت و گفت: در طرح قرارگاه نوروزی منبع آب روستای ارسون با ظرفیت ۶۰ متر مکعب و با اجرای لوله گذاری به طول پنج کیلومتر به اتمام رسیده است.

وی در بازدید از روند عملیاتی احداث منبع آب ارسون تاکید کرد: حصارکشی این منبع آب به طور کامل انجام شده و تعداد ۶۰ عدد کنترآب در شبکه لوله کشی آب داخلی روستا نیز به اتمام رسیده است.

فرمانده سپاه ناحیه خلخال با تاکید بر گروه‌های جهادی در خصوص سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه افزود: اتمام این طرح با نظارت و سرعت بالایی مورد پیگیری قرارگرفته است و در اسرع وقت شاهد بهره برداری از این طرح خواهیم بود.

روستای ارسون جز روستاهای بخش مرکزی خلخال و در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز شهرستان خلخال قرار دارد.

انتهای خبر/ج