سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال:

جاده خلخال به پونل در حال بازگشایی است

عملیات بازگشایی محور خلخال به پونل با تلاش راهداران اداره راه شروع و در حال بازگشایی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«سلام خلخال»، به نقل از ایرنا عباس حقی در حاشیه بازدید از عملیات برفروبی و بازگشایی محور خلخال به پونل افزود: عملیات بازگشایی و برفروبی راه مسدود شده از برف خلخال به پونل در حوزه استحفاظی استان اردبیل و شهرستان خلخال آغاز شده است ، با این وجود تا زمان بازگشایی کامل راه و همچنین ایمن سازی آن هرگونه تردد در این محور مسدود برای تمام خودروها همچنان ممنوع است.

 

وی اظهار کرد: این عملیات با استفاده از چندین دستگاه ماشین‌آلات سنگین برفروب همچون بولدوزر ، لودر و برف‌خور از صبح امروز هشتم فروردین ماه از سمت خلخال آغاز شده و به مدت چند روز ادامه خواهد داشت.

 

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال اضافه کرد: با تکمیل عملیات بازگشایی و برفروبی در هر ۲ حوزه استحفاظی خلخال و استان گیلان خبر آزاد شدن مسیر مسدود شده از برف و همچنین رفع ممنوعیت تردد این جاده ارتباطی از طریق رسانه‌های رسمی اعلام و تا زمان اعلام این خبر همچنان تردد خودروها در این مسیر مسدود ممنوع است.

با وجود بارش برف همراه با کولاک با تلاش راهداران مستقر در راهدارخانه گردنه الماس خلخال این مسیر برفروبی و پاکسازی شده و هم‌اکنون تردد خودروها در این جاده کوهستانی و جنگلی به صورت عادی در جریان است.

انتهای خبر/ج