رئیس اداره بهزیستی خلخال:

بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی سهم مددجویان بهزیستی خلخال است

رئیس اداره بهزیستی خلخال گفت:در سال جاری تسهیلات اشتغال‌زایی به ارزش 10میلیارد تومان به ولی نعمتان جامعه هدف بهزیستی این شهرستان پرداخت شده است.

رسول پورن در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«سلام خلخال»، به میزان تسهیلات اهدا شده به مددجویان در طول سال جاری اشاره کرد و  گفت: مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان خلخال امسال بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به تعداد ۸۵ نفر از محل جزء ۳ استانداری، جزء ۴ تبصره ۱۸ و بنیاد برکت دریافت نمودند.

وی به ویش‌فرمایی و کارفرمایی معلولین و بیمه زنان سرپرست خانوار بیمه اشاره کرد و گفت: امسال در زمینه پرداخت کمک‌هزینه بیمه سهم خویش‌فرمایی و کارفرمایی معلولین و بیمه زنان سرپرست خانوار از جامعه هدف بهزیستی بصورت ویژه و با اعتبار حداکثری . با تلاش مجدانه و مؤثر مدیر کل محترم و معاونت ها و همکاران ساعی هم . حمایت شده است.

رئیس اداره بهزیستی خلخال با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد این تسهیلات به معلولان و بستگان درجه یک حائز شرایط. زنان سرپرست خانوار و درمان جویان و بهبود یافتگان ترک اعتیاد اختصاص داده شده است، بیان کرد: پرداخت تسهیلات در بخش‌های خدماتی ، کشاورزی و دامداری. زنبورداری و ایجاد کارگاههای کوچک‌خیاطی و آرایشگاهها انجام شده است.

انتهای خبر/ج