فرمانده سپاه استان اردبیل:

اقدامات مذبوحانه نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق، گفت: این اقدامات مذبوحانه در به‌شهادت‌رساندن اسوه‌های ایثار و شهادت، نابودی و شکست رژیم جعلی صهیونیستی را تسریع خواهد کرد.

به نقل از روابط‌عمومی سپاه حضرت عباس (ع) سردار غلامحسین محمدی اصل در پی شهادت فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و ۵ تن از افسران همراه، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

«وَ الَّذینَ هَاجَرُوا فِی سَبِیلِ اللهِ ثُمَّ قُتِلُوا أَوْ مَاتُوا لَیَرْزُقَنَّهُمُ اللهُ رِزْقًا حَسَنًا»

بار دیگر عجز و استیصال رژیم کودک کش صهیونیستی در پی شکست‌های آن رژیم غاصب در مقابل مردم و جبهه مقاومت در غزه، با جنایتی دیگر و شهادت مجاهدین مخلص، آشکار شد.

شهادت سرداران رشید مدافع حرم «سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی» و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی» از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و ۵ تن از افسران همراه را به ولی‌امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا، خانواده معظم آن شهیدان، رزمندگان جبهه مقاومت و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

بدون تردید خون پاک سرداران شهید و دیگر شهدای مقاومت همچون سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، چهره پلید شیطان بزرگ و رژیم غاصب صهیونیستی را رسوا خواهد کرد و این اقدامات مذبوحانه و ناجوانمردانه در به‌شهادت‌رساندن اسوه‌های ایثار و شهادت، نابودی و شکست رژیم جعلی صهیونیستی را تسریع خواهد کرد.

 

امید دارم خدای متعال آن مجاهدین فی‌سبیل‌الله و مدافعان حرم و حریم اهل‌بیت و اصحاب ائمه علیهم‌السلام را با انبیا و اولیا الهی محشور فرماید.

انتهای خبر/ج