دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلخال:

جمهوری اسلامی ایران، تحقق حکومت اسلامی در تمام جهان است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلخال گفت: 12 فروردین روز تجلی وحدت ملت در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است‌.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«سلام خلخال»، مظفر رضایی دادستان عمومی و انقلاب در گفتگو با خبرنگار سلام خلخال به روز جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ۱۲ فروردین روز تجلی وحدت ملت در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است‌.

وی روز جمهوری اسلامی ایران را روز تاریخی و پایان حکومت ننگ بار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی در ایران نام برد و گفت: ۱۲ فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است، که در این روز نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال با رای اکثریت قاطع مردم به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت.

دادستان عمومی و انقلاب گفت: مردم ایران در ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی را به عنوان یکی از ماندنی ترین روزهای تاریخی این سرزمین گرامی می دارند که این پیروزی بزرگ با زحمات امام راحل وعظیم الشان به ثمر رسیده است .

وی افزود: این روز پرشان و برکت، روزدوازده فروردین که روز احقاق حق، روزی پیروزی دین است و در یک کلام جمهوری اسلامی تبلور اتحاد و ایمان، روز به ثمر نشستن نهال اراده و ایستادگی است.

رضایی در ادامه شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی را. تحقق حکومت اسلامی امام زمان(عج) تلقی کرد و افزود: قطعا روز جمهوری اسلامی، اولین قدم در راه تحقق حکومت اسلامی امام زمان(عج) است که پرچم این نظام به دست صاحب اصلی ولی عصر (عج) برافراشته خواهد شد.

انتهای خبر/ج