رئیس کمیته‌‌‌امداد امام خمینی بخش شاهرود خلخال گفت:

ساخت ۳۲واحد مسکن در بخش‌شاهرود خلخال

رئیس کمیته‌امداد امام خمینی بخش‌شاهرود خلخال گفت: احداث و بهره‌برداری از ۳۲ واحد مسکن برای مددجویان در بخش‌شاهرود خلخال در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «سلام خلخال»، حسین سهرابی در گفتگو با سلام خلخال، احداث مسکن در طرح تفاهم‌نامه ۱۰ هزارواحدی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره) را مورد بررسی قرارداد و گفت: ۳۲ واحد مسکن، سهم ساخت برای مددجویان در بخش‌شاهرود بوده که در سال ۱۴۰۰ برای بهره‌مندی مددجویان واجد شرایط از این طرح آغاز شده است.

وی از تفاهم‌نامه‌های انجام شده برای اهدای تسهیلات بانکی به مددجویان خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه با بنیاد مسکن و ازطریق منابع بانکی برای هر واحد احداثی مبلغ دویست میلیون ریال به مددجویان از طریق بانک پرداخت گردیده است.

 رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش شاهرود خلخال به وضعیت مسکن‌های در دست احداث مناطق مختلف بخش شاهرود خلخال اشاره کرد و گفت: از ۳۲ واحد ثبت شده جهت ساخت مسکن، ۳۰ واحد در مناطق روستایی و دو واحد در مناطق شهری که ۲۱ واحد مسکن تحویل مددجویان گردیده و مابقی تا پایان طرح مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد .

انتهای‌خبر/ سیدعباس جوادپور