در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران صورت گرفت؛

تجمع مردم خلخال در محکومیت حمله تروریستی به کنسولگری ایران

تجمع مردم شهرستان خلخال در محکومیت اقدام تروریستی رژیم جنایت کار صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران و شهادت سرداران و رزمندگان جبهه جهان اسلام امشب در مقابل مسجد جمعه شهرستان خلخال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«سلام خلخال»، تجمع مردم شهرستان خلخال در محکومیت اقدام تروریستی رژیم جنایت کار صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران و شهادت سرداران و رزمندگان جبهه جهان اسلام امشب در مقابل مسجد جمعه شهرستان خلخال برگزار شد.

در این مراسم مردم شهرستان خلخال با حضور پر شور خود بار دیگر به تمام جهانیان نشان دادند که رژیم منحوس کودک‌کش اسرائیل هیچ جایگاهی در عرصه این جهان ندارد و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و‌ کینه خود را به تمام عالمیان نشان دادند.

در جریان این مراسم حسین مولاپور در گفتگو با خبرنگار سیاسی سلام خلخال، حضور مردم خلخال در این تجمع را نشان از بصیرت بالای مردم این شهر قلمداد کرد و گفت: رژیم غاصب اسرائیل با شدت دادن به جنایات خود در منطقه خاورمیانه لحظه به لحظه به عمر خود پایان می‌دهد

وی سکوت جوامع بشری و کشورهای غربی در جریان حمله تروریستی را نشان از ترس و بزدلی این کشورها یاد کرد و گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت کار به این مسئله واقف هستند که کشور ایران قدرت اول در سطح جوامع بین المللی است و موفقیت ایران در جنگ استراتژیک در منطقه خاورمیانه همگی خشم این کشورها را به همراه داشته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در پایان صحبت های خود افزود: مردم شهرستان خلخال بی شک بار دیگر با حضور خود در روزجهانی قدس و راهپیمایی در آن روز به جهانیان نشان می‌دهند که با اقتدار در کنار مردم مظلوم غزه ایستاده اند.

انتهای خبر/ج