به مناسبت فرا رسیدن روز ۱۲ فروردین صورت گرفت؛

پیام تبریک فرماندار خلخال به مناسبت روز ۱۲ فروردین

سید جواد یحیی‌زاده فرماندار شهرستان خلخال با صدور پیام تبریک ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی را به عموم ملت ایران خصوصا مردم شریف و انقلابی شهرستان خلخال تبریک گفته و این روز را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی«سلام خلخال»، به نقل از روابط عمومی فرمانداری خلخال سید جواد یحیی‌زاده فرماندار شهرستان خلخال با صدور پیامی ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی را به عموم ملت ایران خصوصا مردم شریف و انقلابی شهرستان خلخال تبریک گفت و این روز را دستاوردی بزرگ و مهم برای مردم ایران تلقی کرد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  شهرستان خلخال؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:

نهال انقلاب اسلامی که با خون بهترین فرزندان رشید ایران رشد کرده بود سرانجام در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به ثمر نشست و با پیروزی انقلاب اسلامی، زمینه اولین همه پرسی تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حکومت در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ فراهم شد و نور اسلام عزیز را دگر باره نه تنها در ایران اسلامی بلکه در سراسر جهان به منصه ظهور و عمل رساند.

“روز جمهوری اسلامی ایران» در واقع تاییدی بر تمامی آرمان های زیبای انقلاب و «نه» محکمی به تمامی بدخواهان، حسودان و تنگ نظران بود و ملت در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان امضا نمودند.

اینجانب، با تبریک این عید و یوم الله بزرگ به عموم ملت شجاع و همیشه در صحنه ایران و به خصوص مردم شریف شهرستان خلخال، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای خبر/ج