همزمان با آخرین روزهای سال جاری؛

۲۷ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در خلخال اهدا شد+عکس

ویژه مراسم ازدواج گروهی آسان همراه با اهدای جهیزیه با مشارکت زوجین و دیگر دستگاه ها و دیگر نهادهای دولتی به نوعروسان تحت پوشش، صبح امروز برگذار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «سلام خلخال»، ویژه مراسم ازدواج گروهی آسان همراه با اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و تحت پوشش نهادهای دولتی در سالن ولایت و با حضور نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه خلخال، عباس نوظهور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، فرمانده سپاه ناحیه خلخال، معاونت سیاسی سپاه ناحیه خلخال و مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه خلخال صبح امروز در سالن ولایت برگزار شد.

در جریان این مراسم حجت‌الاسلام فیاض تمجید نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه خلخال در گفتگو خبرنگار اجتماعی سلام خلخال به اهمیت ازدواج و تشکیل خانواده در اسلام اشاره کرد و گفت: اسلام به تشکیل خانواده تأکید دارد؛ چون اگر خانواده و چهارچوب خانواده نباشد نظام زندگی انسان قاعدتاً از هم می‌پاشد و هرج‌ومرج به وجود می‌آید آنچه که باعث می‌شود اجتماع، جامعه سالم و خوب داشته باشیم خانواده است؛ خانواده بنیاد جامعه است.

 وی افزود: یکی دیگر از کارهایی که در اسلام گفته شده است احترام و تکریم به یکدیگر است؛ این است که زوجین هوای همدیگر را داشته باشند و به یکدیگر احترام بگذارند.

 همچنین در جریان این مراسم علی طاهری مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه خلخال در گفتگو با خبرنگار اجتماعی سلام خلخال به ارائه گزارش عملکرد و اهدای جهیزیه در طول سال جاری اشاره کرد و گفت: در طول سال جاری و باهدف محرومیت‌زدایی و کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند در سطح شهرستان خلخال، تعداد ۴۹ عدد جهیزیه با مشارکت زوجین به نوعروسان و خانواده‌های نیازمند شناسایی شده اهدا شده است.

وی افزود: همچنین در طول امسال ۲۷ عدد جهیزیه امروز و ۲۱ عدد جهیزیه در ماه‌های گذشته سال ۱۴۰۲ به همت بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) به این عزیزان نیازمند تحویل داده شده است.

انتهای خبر/سیدعباس جوادپور